Parents

This honor roll is reflective of the 2017 fiscal year, which spanned July 1, 2016 – June 30, 2017.

Robert Patterson Society ($100,000+)

Jane Baxter Daggett P’88
William O. Daggett, Jr. ’62, P’88

Zacharias Ursinus Society ($50,000-$99,999)

Carol Corson P’04
John E.F. Corson P’04
Patricia R. Cosgrave P’91

Helfferich Society ($25,000-$49,999)

Barbara J. Clark ’77, P’09, P’11
Bruce A. Clark ’75, P’09, P’11
Michael T. Piotrowicz ’78, P’05
Pamela K. Piotrowicz ’80, P’05

Hunsberger Society ($10,000-$24,999)

James P. Barrett ’64, P’90
Bonnie F. Brackin ’64, P’95
Phillip S. Brackin ’63, P’95
Joseph M. DeSimone ’86, P’12
Suzanne DeSimone P’12
Patricia A. Giardinelli P’10
Michael L. Heinke P’16
Simone K. Heinke P’16
Lynne K. Markman P’20
Michael P. Markman P’20
Daniel Myers P’19
Janet Myers P’19
Keith L. Stryker P’19
Nina B. Stryker ’78, P’19

Weinberger Society ($5,000-$9,999)

Aralene Doan Callahan ’72, P’04, P’07, P’11
Frederick B. Callahan ’70, P’04, P’07, P’11
Leila H. Carter P’04, P’07
Michael L. Carter P’04, P’07
Barbara Compton ’69, P’94
Robert L. Compton, Jr. ’68, P’94
Marie H. Fleming P’90, P’94, P’97
Robert W. Fleming, Jr. ’62, P’90, P’94, P’97
Eric Jacobsen P’19
Barbara Klausner P’19
Calvin Klausner P’19
Howard L. Kriebel P’85
Martha B. Kriebel ’56, P’85
Michael J. Lewis ’67, P’91, P’96
Hermann A. Lintner ’52, P’91*
Jill Leauber Marsteller ’78, P’18
Elizabeth O’Neil P’18
John E. O’Neil P’18
Bruce B. Rambo ’63, P’89
Lawrence S. Sager ’63, P’90
Phyllis B. Sager P’90
Shellie Stoddard P’19
Kristin K. Wonderling P’16
Robert C. Wonderling P’16

Strassburger Society ($2,500-$4,999)

J. Glenn DeWane P’96
Mary Ellen DeWane ’61, P’96
Judith A Felgoise P’17
Marc L. Felgoise P’17
Glenn Hieshima P’19
Suzanne Kairo P’19
Joseph Lomanto, Sr. P’18
Stephanie Lomanto P’18
Deborah O. Nolan P’11, P’14, P’16
James D. Nolan P’11, P’14, P’16
Sara A. Scanlan ’86, P’10
Edward J. Stemmler P’84
Joan K. Stemmler P’84
John W. Tomlinson ’58, P’87
Christopher Vukas P’18
Virginia A. Vukas ’79, P’18
Sandra L. Wilkes ’71, P’00, P’03

Bomberger Society ($1,500-$2,499)

Halmon L. Banks III P’17
Kimberly A. Banks P’17
Lawrence Barocas P’21
Thomas Bennett P’19, P’21
H. George Bonekemper ’64, P’96
Christian F. Bormann P’18, P’21
Holly L. Bormann P’18, P’21
Janet L. Brown ’79, P’12, P’12
John A. Buckley P’19
Susan Buckley P’19
Frances V. Callahan ’43, P’68, P’70, P’78, P’83
Audrey R. Cox ’53, P’79, P’81
Gerry W. Cox, Jr. ’55, P’79, P’81
Margaret F. Cristofalo ’59, P’93
Josiane DeSousa P’19
Georgette G. Druckenmiller ’71, P’02
Ronald L. Druckenmiller P’02
Kathy Fraker P’18
Gene F. Hauseman ’39, P’70
Earl J. Hope ’83, P’10, P’14
Linda S. Hope P’10, P’14
Keith S. Kemper ’79, P’12, P’12
Kevin P. Kennedy P’15
Wanda M. Kennedy P’15
Juliette N. Knight P’20
Nancy J. Larkin P’84
Walter F. Larkin ’57, P’84
Stephen D. Lemson P’16
Suzette A. Lemson P’16
G. Edward McFarland, Jr. P’13
Gabe Moliken P’21
Laura Moliken P’21
Amy Oberholtzer P’18
Marc Oberholtzer P’18
Shailesh Patel P’19
Karen M. Pisik P’16
Mark R. Pisik P’16
Carla M. Rinde P’12
Jonathan E. Rinde P’12
Steven K. Schirk ’80, P’12
Susan C. Schirk ’80, P’12
Augusto F. Serafin P’20
Brendan A. Stanton P’04
Emma Lou Todd ’49, P’72
Paul A. van Mulbregt P’17
Susan Skeath van Mulbregt P’17
Joshua Yurfest P’18
Karen L. Zelley ’67, P’95
Lee S. Zelley ’65, P’95

Founder’s Club ($750-$1,499)

George A. Atkinson, Jr. ’67, P’09
Kathleen H. Atkinson ’67, P’09
Kelly K. Bernot P’20
Michael P. Bernot P’20
Blaine Bull P’19
Myra Bull P’19
Frank P. Casarella P’17
Sharon L. Casarella P’17
James J. Daloisio P’05
Michele Cairo Daloisio P’05
William R. Gotwals ’69, P’05
Gwen S. Graver P’08, P’11
Michael E. Graver P’08, P’11
Carol A. Hovick P’13
Edward T. Hovick ’84, P’13
Linda L. Jessup P’99
Peter G. Jessup P’99
Janet M. Keyser ’80, P’06, P’16
Steven A. Keyser P’16
Cynthia W. Laubach ’65, P’95
William S. Laubach P’95
Jeanne Laucks P’10
Samuel S. Laucks II ’77, P’10
Gerald P. Malick ’59, P’94
Sydney B. Malick ’58, P’94
Joan Momjian P’86
Set C. Momjian P’86
Dana T. Mumme P’20
Gary E. Newkirk P’98, P’01
Kathlene Newkirk ’65, P’98, P’01
Leo Pall P’12
Rosemary R. Pall P’12
Juliann Pandelidis P’14, P’18
Steven M. Pandelidis P’14, P’18
James E. Rauh P’19
Tracey A. Rauh P’19
David C. Stanziale P’20
Gina M. Stanziale P’20
Eileen J. Supran P’20, P’20
Lowell B Supran P’20, P’20
Vickie M. Tavis-McFarland P’13
Gary C. Varney P’20
Wendy J. Varney Wallace ’83, P’20

Second Century Club ($250-$749)

Leslie R. Ackerman P’12
William Ackerman P’12
Blanche Z. Allen ’90, P’82, P’86
Michael D. Alsher P’17
Mary V. Bean P’12
Stuart C. Bean P’12
Jennifer M. Benn P’17
Richard R. Benn P’17
Steven L. Borek P’10
Marie Borno P’18
Dana W. Bourgeois P’16
Diane L. Brant ’77, P’10
Robert L. Brant, Jr. ’77, P’10
Karen W. Campbell P’17
Samuel C. Campbell P’17
John Chipego P’17
Naida Chipego P’17
Christopher M. Chipman ’94, P’21
Patricia M. Chipman ’91, P’21
Michelle Erlich Cohen P’12
Ardrie E. Daring P’18
Everton Daring P’18
Deborah T. DeFelice P’03
Michael J. DeFelice ’73, P’03
Linda Del Greco P’07, P’09
John R. Detweiler P’20
Dorothy E. Diana P’17
William T. Diana P’17
Robert Dieckman P’19
Mary J. Dinella P’85
Roger P. Dinella P’85
Joseph C. Donia ’57, P’80
Cheryl L. Duerr P’17
Nancy E. Fago ’61, P’90
Douglas Falduto P’19
Megan Falduto P’19
Jim Farrell, Jr. P’17
Kimberly Farrell P’17
George W. Ferguson P’16
Grace Ferguson P’16
Sherri J. Fields-Roda P’20
Alison L. Fisher P’20
Mary Geddes P’19
Gregory R. Gifford ’81, P’11
Mary Agnes P. Gifford P’11
Patricia C. Gizzi P’03
Robert M. Gizzi P’03
Kenneth R. Grabell P’17
Pamela A. Grabell P’17
Martha E. Greene P’16
Susan Griffin P’18
William M. Griffin P’18
June B. Griffiths ’56, P’88
David J. Guba ’87, P’19
Marni Guba P’19
Dane L. Harwood P’12
Bryant D. Heisinger ’70, P’93
Kathleen Heisinger P’93
Carole Heyl P’94
Arthur B. Hodess P’17
Paul R. Hope ’85, P’13
Sandra M. Hope P’13
W. Garey Hope P’83, P’85, P’92
Edward A. Horvath P’90
Gary Hua P’19
Francis R. Iacobucci P’12
Karen W. Iacobucci P’12
Sherry Jiang P’19
Stephen E Kabel P’20
Roberta F. Koch ’61, P’91
William G. Koch, Sr. P’91
Adam M. Kohler P’13
Amie L. Kohler P’13
David S. Kovach ’90, P’21
Joseph P. Kurey P’17
Suzanne A. Kurey P’17
David Lafferty P’18
Nancy Lafferty P’18
Mary M. Lavoie P’12
Robert E. Lavoie P’12
Donald S. Leitner P’12
Carolyn H. Lichtenstein P’12
Melissa Lilley P’19
Anthony L. Lobo P’13, P’15
Teri A. Lobo P’13, P’15
Lorraine E. Loveland P’91
Joyce Makoid P’93
Harry E. Manser, Jr. ’65, P’91
Linda P. Manzo ’62, P’88
David Mark P’18
Ann L. Matthew P’20
Ronald B. Matthew, Jr. ’89, P’20
Lucia Matule P’18
Matthew Matule P’18
John P. McCarthy III P’17
Joseph J. McCarthy P’07
Kristine S McCarthy P’17
Richard H. McCarthy P’07, ’09
Yvonne G. McCarthy P’07
Kevin McCoy P’19
Brian R. McIlhenny ’85, P’21
Carol A. McIlhenny ’84, P’21
Michele L. McQuillan P’10
Richard W. McQuillan ’74, P’10
Ronald W Meixner P’17
Benjamin Minardi IV ’88, P’20
Mary K. Minardi ’88, P’20
D. Bradley Mumme P’20
Gabriel J. Munoz P’20
Jana Munoz P’20
Jane H. Munro ’66, P’90, P’92, P’94
R. Michael Munro ’66, P’90, P’92, P’94
Michele Nathan Borek ’82, P’10
Carole L. Nienius P’16, P’20
John A. Nienius P’16, P’20
Heather M. O’Neill P’08, P’09, P’14
Michael A. O’Neill P’08, P’09, P’14
Dean F. Otto P’18
James J. Peck P’96, P’99, P’03
Kathy Peck P’96, P’99, P’03
Joy A. Peppelman P’17
Robert Peppelman P’17
Andrea Peterson P’12
Carl Peterson P’12
Holly Z. Pollock ’69, P’94
Michael I. Pollock ’68, P’94
Morgan A. Ragsdale P’20
Prashant Rathi P’18
Rekha Rathi P’18
Edwin F. Rauch ’65, P’90
Robert A. Reichley ’50, P’85
Sara Reichley P’85
Charles Rice P’09*
Stephen G. Roda P’20
Mary Grace Rogers P’19
Richard Rogers P’19
Myron E. Rosenfeld ’56, P’83
Marsha L. Rotman P’15
Marvin Rotman ’54, P’15
Mary Sabbatino P’19
Martin A. Safer P’12
Candice R. Salaga P’12, P’17
Gary F. Salaga P’12, P’17
Angela M. Salas ’87, P’12
Lisa M. Savadel P’17
Matthew D. Schelly P’14
Sylvia M. Schelly P’14
Michael S. Schwartz P’20
Susan Seel ’72, P’05
Bennett R. Shanker ’80, P’13
Sharon B. Shanker P’13
John D. Shields P’18
Linda Shields P’18
Darlene Sidie P’10
James M. Sidie P’10
Mary R. Singh P’18
Ritin Singh P’18
David J. Skelton P’12
Donna T. Skelton P’12
Charles P. Smith P’09
Elizabeth L. Snowden P’09
William R. Snyder P’76
Martha E. Solinger P’17
Jane N. Spencer ’46, P’71
Alexander Terris P’18
Della Terris P’18
Edward Terry P’17
Marcia Terry P’17
Helen P. Turnbull ’60, P’87
Robert B. Turnbull ’60, P’87
Vera Turner ’49, P’77
Amy Uhrbach P’12
Henry C. Upright P’17
Kate Ward P’19
Karyn C Warner-Meixner P’17
Rene C. Wasserkrug ’74, P’07
Richard M. Wasserkrug P’07
David Wells P’19
Elaine H. White ’74, P’04
Stephen L. White P’04
Frank J. Willard P’15
Maryann T. Willard P’15
Constance C. Winchester ’57, P’88
Richard C. Winchester ’57, P’88
Alice T. Young ’50, P’73

Ursa Major Club ($100-$249)

Jose Abraham P’18
Saramma Abraham P’18
Helen E. Abrams P’16
Richard I. Abrams P’16
Linda C. Adams ’63, P’91
Adedayo Adetola P’20
Kikelomo Adetola P’20
Andrew Allison P’18
Dorothy Allison P’18
Bernice Arricale P’11
Michael C. Arricale P’11
Anne P. Ashley P’12, P’18
John W. Ashley P’12, P’18
George A. Baltz P’03
Theresa M. Baltz P’03
Jane Bandstra ’78, P’16, P’17
Ruth M. Barrow P’17
Ruth T. Beck P’20
Walter S. Beck P’20
Dona Becker P’19
Robert Becker P’19
Cheryl R. Bellaire P’20
Ann Bernicker P’19
William Bernicker P’19
Ilze R. Berzins P’04
John G. Berzins ’76, P’04
Hunter Biehl P’17
Marcia Biehl P’17
James Blaszkow P’19
Lauri Blaszkow P’19
Anne F. Blumberg P’20
Adriana Bocanumenth P’16, P’17
Jaime A. Bocanumenth P’16, P’17
Aviva Boedecker P’10
Karl Boedecker P’10
Carol A. Bogle P’15
William F. Bogle, Jr. P’15
Frank Bonini, Jr. P’20
Andrea Bonner P’15
Hugh Bonner III P’15
Lynda D. Boss P’16
Richard W. Boss P’16
Estelle A. Boyer ’50, P’75
Margaret Brabant P’18
Joseph S. Brackin ’66, P’00
Judith Brackin ’67, P’00
Marylou Bricker P’15
Robert D. Bricker P’15
Robert Brill P’15
Martha M. Broad P’17
David B. Brough P’18
Rosanne N. Brough P’18
Kurt Brown P’19
Jeffrey K. Bruckner P’13
Willa C. Bruckner P’13
Phyllis S. Buckwalter P’91
Richard A. Buckwalter ’52, P’91
Bruce F. Burke P’17
David Y. Burke P’17
Ellen W. Burke P’17
Virginia H. Burke P’17
Antoinette M Butts P’20
Brian K. Butts P’20
Yurong Cai P’17
Dennis F. Calabrese ’72, P’93
Mary Anne Calabrese ’74, P’93
Kyle M. Carney P’13
Jeffrey Casey P’19
Pauline M. Cassel ’63, P’88
Dennis E. Cave P’14
Lena L. Cave P’14
Catherine Anne Chambliss P’04, P’10, P’11
Carla Cherrey P’20
Michael D. Cherrey P’20
Blake Christoph P’18
Christine B. Christoph P’18
Mark Christy P’18
David Cichowicz P’19
Melissa Cichowicz P’19
Hilary B. Cichowski, Jr. P’10, P’13
Gloria M. Clark P’07
Roman L. Clark P’07
Sheila J. Clark P’17
Stephen M. Clark P’17
C. Hopeton Clennon P’15
Shelia M. Clennon P’15
Christopher Cohen P’20
Jeffrey A. Collett P’15
Marianne Colvin P’20
Dawn M. Cook P’20
Robert Cook P’18
Sherrill Cook P’18
Alfred J. Corradetti III P’20
Concetta Crowder P’19
James Crowder P’19
Kelley Crozier P’18
Richard L. Cruz P’08
Elton Curran III P’20
James L. Curran P’92
Judith E. Curran ’64, P’92
Natalie Curran P’20
Nancy Daly P’19
Quyen A. Dang P’18
Georganne C. D’Angelo P’20
Ludovico D’Angelo P’20
Mari Danziger P’18
Sheldon Danziger P’18
John A. Deegan P’08
Evelyn Delgado P’20
Ilda Deming P’88
Raymond C. Deming P’88
Tara Q. Detweiler P’18
Troy D. Detweiler P’18
Michael J. Di Leo P’03, P’06
Patricia V. Di Leo P’03, P’06
Deborah A. DiCaprio P’12
Joseph G. DiCaprio P’12
Daniel Diemicke P’18
Noelani Diemicke P’18
Valentino DiGiorgio P’19
Wendy Diller P’15
Maryellen Dolan P’17
Elaine A. Donato P’15
Michael J. Donato, Jr. P’15
John Donnelly P’17
Marjorie Donnelly P’17
Faye B. Donovan ’60, P’01
William W. Donovan P’01
Jonathan F Dorfman P’20
Sherri Dorsheimer P’19
Steven Dorsheimer P’19
David Drea P’19
Heather Drea P’19
Luba M. Dreyling P’94
Robert H. Dreyling ’65, P’94
Donna L. Dufoe P’20
Michael L. Dufoe P’20
Gwynne R. Dunne P’20
Owen C. Dunne P’20
David H. Duryea P’15
Barry R. Edwards P’00
Susan A. Edwards P’00
Barbara Anne C. Elko P’16
James P. Elko P’16
Eric Engber P’18
Patricia Engber P’18
Dinah Engel P’06
Harry Engel P’06
Darryl J. Engler ’69, P’96
Patricia A. Engler P’96
William C. Faltermayer ’53, P’85
Deborah M. Farrell P’15
Leo D. Farrell P’15
Arnold J. Feldman P’19, P’21
Sherri C. Feldman P’19, P’21
Robin D. Ferrari P’17
William A. Ferrari P’17
Donald A. Ferretti ’62, P’92
Susan D. Ferretti ’61, P’92
John E. Fielding P’98
Louise C. Fielding P’98
Beth Fitzgerald P’19
Pamela J. Fludgate P’17
Nancy E. Franklin P’17
Timothy V. Franklin P’17
Andrew D. Franz ’91, P’21
Brian Friend P’19
Kathy Friend P’19
Martha C. Frost P’08
T. Bruce Fryer P’90
Frank H. Furman ’76, P’09
Valerie L. Furman ’81, P’09
Andrew J. Garber P’20
Lori A. Garber P’20
Erin D. Gardner P’18, P’20
Steven Gardner P’18, P’20
Christine M. Garritano P’19
Frank Garritano P’19
Frank M. Gennaro P’13
Nancy F. Gennaro P’13
Linda L. Givens ’75, P’07
Pamela Goldman P’19
Robert Goldman P’19
Eileen Gould P’18, P’20
Jane Gould P’19
Richard Gould P’18, P’20
Mark A. Graham P’18
Nicci Graham P’18
Christopher Gregory P’13
Francis J. Grey, Jr. P’17
Patricia J. Grey P’17
Carolyn A. Grous P’17
Paul T. Grous P’17
Barbara A. Grugan P’16
Ronald J. Gruzin P’16
Candy S. Gulko P’18
Joseph T. Hackett, Sr. P’18
Maureen Hackett P’18
Maryrose Hall P’12
Michael J. Hall P’12
Cathleen A. Hartigan P’16, P’19
Paul J. Hartigan P’16, P’19
Alan J. Hartl P’04, P’10, P’11
Marilyn C. Hastings ’65, P’90
Susan Hayes P’17
Angela M. Heller P’14
Mark A. Heller P’14
Jeanne R. Hermann ’67, P’91
Richard P. Hermann ’66, P’91
Mary P. Higgins P’20
David J. Hojsak P’18
Debra M. Hojsak P’18
June A. Homan-Straka P’17
Mia Hoogheem P’16, P’16
Bonnie G. Hope P’21
Thomas G. Hope ’92, P’21
V. Michael Injaian ’75, P’06, P’10
Zvart R. Injaian P’06, P’10
Kimberly Isola P’19
Matthew Isola P’19
Barbara A. Janowski P’13
Thomas P. Janowski P’13
Barry L. Jenkins P’06
Donna R. Jenkins P’06
Arthur H. Jens P’17
Lucrecia Jesse P’19
Nelson Jesse P’19
Catherine H. Johnson P’97
R. Walton Johnson ’63, P’97
Melissa J. Jones P’16
Mike G. Jones P’16
Houghton Kane P’05
Nancy D. Kane P’05
Jim P. Keleher P’17
Nancy E. Keleher P’17
John Kelley P’13
Tory M. Kelley P’13
Karim Khidhayir P’19
Susan Kidney-Hilt P’18
Daniel J. Kilday P’20, P’21
Teresa V. Kilday P’20, P’21
Carl F. Klingler P’05
Earlaine Coleman Klingler P’05
Michael Klybor P’19
David E. Kolb P’17
Lexine D. Kolb P’17
Josephine Kolp P’91
N. Franklin Kolp ’54, P’91
Janice Koslow P’13
Andrew Krasna P’14
Jodi Z. Krasna P’14
Gary Krawetz P’20
Maribeth Krawetz P’20
Kenneth R. Kress P’12
Barbara F. Kriebel P’91
James M. Kriebel, Jr. ’59, P’91
Richard D. Kropp ’50, P’73
James D. Kubicek P’09
Patricia A. Kubicek P’09
Geraldine B. Lacey P’04
John J. Lacey P’04
Christopher LaDelfa P’19
Kristina LaDelfa P’19
Evelyn Landis P’92
Richard N. Landis ’68, P’92*
Cynthia LaRosa P’19
Michael D. LaRosa P’19
Kevin H. Lashley P’19, P’21
Lisa Lashley P’19, ’21
Carol R. LeCato ’59, P’85
Dong Hyeon Lee P’16
Mi Kyoung Lee P’16
Nancy I. Leiser P’93, P’96
Paul E. Leiser ’66, P’93, P’96
Martin R. Lentz ’66, P’85, P’89
Veronica M. Lentz P’85, P’89
Winifred M. Leute P’75
David Lilley P’19
Bruce E. Lockman P’09
Michele W. Lockman P’09
Margaret E. Loefflad P’07
William J. Loefflad P’07
Maria E. Lopez P’20
Olga Lopez P’20
Steven J. Lopez P’20
Karl A. Luck ’63, P’91, P’94
Daniel S. MacConnell P’16
Christian R. Macedonia P’14, P’19
Jane G. Macedonia P’14, P’19
Lorraine J. MacFeeters P’10
Richard J. MacFeeters ’79, P’10
Ronald G. Mack P’07
Sandra E. Mack P’07
Judy A. MacRone P’94
Richard MacRone P’94
Christina Magliochetti P’19
Scott Magliochetti P’19
Kevin G. Major P’20
Christopher Maley P’18
Maureen Gimpel Maley P’18
Mary C. Manacher-Fritsch P’15
Kevin L. Manferdini P’13
Patricia J. Manferdini P’13
Eugene Margolis P’19
Susan Margolis P’19
Paul J. Marshall P’16
Sally C. Marshall P’16
John T. Martin P’18
Kathleen E. Martin P’18
Thomas A. Martin P’15
Marlene D. Mauer ’64, P’92
Vincent Mazza P’19
Barbara A McCabe P’20
John C. McCabe P’20
Bob C. McClure P’20
Regina McClure P’20
Carol M. McCormack P’20
Christine L. McCormick ’83, P’12, P’16
Karen L. McCormick P’11
Kevin J. McCormick ’81, P’11
Leo J. McCormick ’83, P’12, P’16
Edna May McGarvey P’06, P’10
Francis J. McGarvey P’06, P’10
John E. McIntyre P’20
Tina J. McIntyre P’20
Patricia A. McKernan P’18, P’21
William L. McKernan III P’18, P’21
Jeane McNamara P’18
William McNamara P’18
Jacqueline McQueen P’19
Linda K. Meier ’72, P’00
Jeffrey D. Menzer P’20
Michelle L Menzer P’20
Herman J. Michael P’11
Michael Mimmo P’19
Sonya Mimmo P’19
Kathleen Montone P’20
Gina M. Moretti-MacConnell P’16
Christopher P. Natale P’15
Michele M. Natale P’15
Lisa Neff-Ryave P’19
Elizabeth W. Neumann P’12, P’12
Gail Nevins P’85
Quy P. Nghe P’18
Dung Nguyen P’18
Kim Nguyen P’18
Carol A. Nichols P’08
Joseph C. Nichols P’08
Denise F. O’Grady P’94
Thomas O’Grady P’94
Peggy J. Osborne P’18
Raleigh C. Osborne P’18
Nancybeth Palis P’19
Stephen Palis, Sr. P’19
Joyce C. Palladino P’18
Amit S. Parikh P’17, P’18
Dipti Parikh P’17, P’18
Laurie A. Parise P’17
Amelia S. Parks P’13
Christopher C. Parks P’13
Robin R. Parris P’02
Stephen G. Parris P’02
Candis R. Parry ’78, P’14
John C. Parry IV P’14
Melanie J Pasiuk P’17
Michael Pastorino P’19
Pamela Pastorino P’19
John W. Pendergast P’08
Judith L. Perless P’94
William M. Perless ’78, P’94
Douglas G. Pfeiffer P’08, P’13
Liane Bailey Pfeiffer P’08, P’13
Francisco A. Pinho III P’13, P’17
Kathleen Pinho P’13, P’17
Beth Chiles Poligo P’11
John Poligo ’94, P’11
Robert Poole ’49, P’74, P’79
Burdett R. Porter P’18
Cynthia S. Porter P’18
Julie A. Power P’15
William A. Power P’15
Marianne E. Rafter P’17
Timothy J. Rafter P’17
Mary M. Rajala P’15
Donald Ranck P’02
Joseph M. Rapczynski P’12
Mary Jo Rapczynski P’12
Khurshidali Rathod P’19
Manisha Rathod P’19
Maria N. Reid P’06
Robert D. Reid ’66, P’06
James F. Reilly P’16
Nancy Z Reilly ’11, P’16
Jeanne E. Reppert P’00
Kenneth F. Reppert, Jr. P’00
Gerald A. Riley P’19
Sheila Riley P’19
Ann C. Roda P’15
John A. Roda P’15
Leonard Rodak, Jr. P’20, P’20
Anne T. Rogers P’03
John T. Rogers P’03
Regina M. Ross P’02
William M. Ross P’02
George T. Rowlyk P’00
Susan M. Rowlyk P’00
D. Henry Ruth ’57, P’89*
Mary Ryan P’19
Timothy Ryan P’19
Dana Sachs P’20
Ross Sachs P’20
Renee I. Sallavanti P’18, P’21
Robert A. Sallavanti Jr P’18, P’21
John Sanger P’19
Kathleen Sanger P’19
Kathleen A. Sapok P’06
Richard H. Sapok P’06
John F. Sarro P’16
Susan L. Sarro P’16
Rita Savinski Michael P’11
Charles R. Schaal, Jr. ’64, P’98
Patricia L. Schaal ’66, P’98
Lisa M. Scharaga P’17
Michael L. Scharaga P’17
Cynthia Schartman P’18
Judith W. Scheideler P’96
Robert O. Scheideler ’60, P’96
Kermit L. Schleifer P’78
Mildred R. Schleifer P’78
Patrick Schmitz P’21
Maureen T. Scholz P’06
Thomas H. Scholz P’06
Anna C. Schoup P’54, P’84
Sylvia Schueller-Gruzin ’87, P’16
David F. Sciortino P’20
Alissa Sergi P’19
Vincent Sergi, Jr. P’19
Marisa A. Serpico P’17
Randy Serpico P’17
Jordana Shane P’12
Christopher T. Shea P’15
Maryann V. Shea P’15
Karen Sheaf-Rodak P’20, P’20
Karen Wurzbach Shelton P’11, P’16
Michael J. Shelton P’11, P’16
Jane E. Sillcox ’47, P’77
Deidira Simmons P’19
Barry Simon P’20
John M. Skyrm P’18
Kathleen M. Skyrm P’18
Deborah K. Smith P’12
Prince A. Smith P’17
Roger L. Smith P’12
Gregory S. Straka P’17
Donald E. Straughn, Sr. P’12, P’17
Lisa Bonifacino Straughn P’12, P’17
Karen A. Stuckey P’09
Maura B. Sutherland ’86, P’12
Kathy Suzuki P’19
Kunio Suzuki P’19
Kenneth J. Sylvia P’16
Tammie L. Sylvia P’16
Susan M. Szarko P’04
Vincent B. Szarko, Jr. P’04
Alice Talerman P’18
Jason Talerman P’18
Glenn M. Tarullo P’17
Janet A. Tirado P’20
Joseph S. Torg P’90
Robb M. Trauger P’16
Roxanne G. Trauger P’16
John Tung P’16
Henry R Turcios, Sr. P’20
Judy A. Turner ’76, P’07
George P. Twill P’20
Susan Twill P’20
Barbara Ullrich ’63, P’93
George W. Ullrich P’93
Carol Urban P’93
Tessa van der Willigen P’18
Jeffrey C. Vandegrift P’20
Tineke C. Vandegrift P’20
Kevin A. Varani P’20
Margaret S. Varani P’20
Ralph Vecchio P’19
Susan Vecchio P’19
Maria G. Vlahos P’20
Spiridon T. Vlahos P’20
Barry T. Wagner P’17
Heidi S. Wagner P’17
Keith A. Wagner P’02
Linda M. Wagner P’02
Jonathan Walters P’18
Leonie M. Walters P’18
Samuel S. Walters P’18
Hideharu Watanabe P’18
Yasuyo Watanabe P’18
Louise P. Weaver P’06
William F. Weaver P’06
Louisa A. Weber P’15
Meredith Weil P’18
Paul Weil P’18
Brenda E. Wertman P’13
William W. Wertman III P’13
Edward G. White, Jr. ’75, P’15
Wendy White ’81, P’15
Kendall F. Wiggin P’16
Lisa A. Wilbert P’18
Thomas F. Wilbert P’18
Eric Williams, Sr. P’19
Glenda Williams P’19
Jane Williams P’19
Jeffery W. Williams P’12, P’16
Kelley A. Williams P’12, P’16
Mark J. Williams P’19
Andrea Willis P’18
Blaine Willis P’18
Nancy S. Wilson ’55, P’77
Diane C. Winters P’95
Paul J. Winters ’66, P’95
Beth A. Wittcoff P’08
Kathy L. Wojtkowiak P’18
Philip J. Wojtkowiak P’18
Denise Marie Wolf P’12
Joseph Wolosin P’19
Nona Wolosin P’19
Leong Wong P’16
Nancy L. Wood ’43, P’71, P’80
Elizabeth A. Woodruff P’96
Milton F. Woodruff P’96
Virginia B. Yazbeck P’13
Wajih N. Yazbeck P’13
Calvin L. Yoder P’11
Lorie B. Yoder P’11
Donald Yost P’18
Linda Yost P’18
Anne B. Zaccaro P’20
Carmen S. Zaccaro P’20
J. Scott Zanger ’58, P’80
Kenneth L. Zeitzer P’16
Randi R. Zeitzer ’90, P’16
Helen E. Zern ’57, P’87
Thomas R. Zern ’58, P’87

Bear Club ($1-$99)

Anonymous (2)
Christopher Almy P’13
Susan Almy P’13
Melanie Amaral P’19
Stephen Amaral P’19
Karla Poley Andre ’76, P’05
Christine K. Angermeier P’20
Joseph K. Angermeier P’20
Margaret Ansel P’18
Terry Ansel P’18
Ann M. Argentine P’12
Louis Argentine, Jr. P’12
Anastasios Arhontoulis P’18
Patricia Arhontoulis P’18
Carl Arrigale P’18
Denise Arrigale P’18
Charles E. Ash P’20
Diane S. Ash P’20
Jacqueline Asiedu P’19
Barbara Bailey P’20
Jeffrey Baker P’19
Joanne M. Baker P’18
John B. Baker P’18
Marcia Baker P’19
Gary Balog P’17
Lisa Balog P’17
Abie Bangura P’19
Lori L. Barbanel P’18
Jane Barker-Hunt P’06
Michael J. Barletta P’17
Regina H. Barletta P’17
Catherine Barone P’19
Janice Bartoszek P’13
Lisa Basile P’18
Karen L. Bechtel P’16
Terry A. Bechtel P’16
Kimberley A. Bednarczyk P’17
Paul Bednarczyk, Jr. P’17
Joann Beebe P’20
Michael P. Beebe P’20
Francis X. Bell, Jr. P’18
Suzanne H. Bell P’18
Frank H. Bergmann P’16
Jill Z. Bergmann P’16
Melissa R. Berky P’17
Antoine Bey P’19
Marie A. Bey P’19
Christopher L. Birch P’17
Michele H Birch P’17
Gary L. Bishop P’08
Lynn H. Bishop P’08
Diane Blazak P’18
Abraham Bloch P’20
Ana Maria Gonzalez Bloch P’20
Eliot F. Bloom P’12
Elizabeth A. Bloom P’12
James D. Bloom P’09
Susan Katherine Bloom P’09
Linda M. Boas P’17
Matthew B. Boas, Sr. P’17
Keslie Bohrod P’18
William Bohrod P’18
Judith Boldosser P’20
Patrick Boldosser P’20
Kevin J. Bowen P’13
Leslie B. Bowen P’13
Frances J. Braz-McDonough P’07
Elizabeth M. Brittain ’57, P’85
Blaine Brockett-Strausser P’19
Laura Brockett-Strausser P’19
Kathleen M. Brogan P’16
Kimki Broomell-Delia P’20
Bernard E. Butler P’16
Maryellen Butler P’16
Constance Cammarano P’19
Joseph Cammarano P’19
Gina R. Campbell P’20
Murray S. Campbell P’20
Juliet J. Campbell-Farrell P’17
Gerard A. Cannito P’13
Tikiya D. Canty P’13
Darryl S. Caplan P’16
Karen J. Caplan P’16
Theresa M. Carey P’17, P’20
Thomas E. Carey, Sr. P’17, P’20
Greta Carmichael P’19
Terence Carmichael P’19
Jessie Carpenter P’09
Javier Castro P’15
Jennifer L. Castro P’15
Larry S. Catron, Jr. P’16
Tracey L. Catron P’16
Susan S. Cichowski P’10, P’13
Diane Cirafesi-Keszczyk P’19
Amy B. Clark P’20
David D. Clark P’16
Melissa G. Clark P’16
Ann Cleary P’19
Kevin Cleary P’19
Barbara J. Coleman P’04
Courtney Collins P’19
Fern Collins P’18
Kenneth Collins P’19
Richard Collins P’18
Craig C. Connelly P’20
Dawn R. Connelly P’20
Ellen R. Connolly P’17
William B. Connolly P’17
John P. Constantino P’12
Virginia A. Constantino P’12
Kirsty Cooper P’18
Mark Cooper P’18
James L. Cope ’88, P’19
Judith Cope P’19
Charles Cravotta III P’19
Jill Cravotta P’19
Cindy Curley P’18
Howard M. Cyr, Jr. P’83, P’86
Mary E. Cyr P’83, P’86
Jeffrey J. Daloisio P’10
Kim L. Daloisio P’10
Deborah Larkin Danz P’14
Roy E. Danz P’14
Dawn M. Darkes P’20
Joseph V. D’Ascenzo, Jr. ’82, P’20
Karen D. Davidheiser ’99, P’04
Beth A. DeGerlia P’20
Richard A. DeGerlia P’20
John J. Delia, Sr. P’20
Lisa V. Deluca P’20
Mark Deluca P’20
Alan N. Dennis P’08
Paula R. Dennis P’08
Herbert DeSimone, Jr. P’19
Margaret DeSimone P’19
David A. Deutsch P’20
Marnie E. Deutsch P’20
Laura L. Devlin P’12
Michael S. Devlin P’12
Laura P. DeWitt P’14
Joseph DiCioccio P’19
Suzanne DiCioccio P’19
Etta M. DiMarco P’18
Dante DiMidio P’10
Diane C. DiMidio P’10
Erminia DiSanto P’15
Robert DiSanto P’15
Helen J. Dohm P’12
Peter F. Dohm P’12
Jeffrey Donahue P’18
Elizabeth A. Dougherty P’12
Gerald P. Dougherty P’17
James B. Dougherty P’12
Kathy M. Dougherty P’17
Shannon Downey P’19
Peter Dreier P’20
Jon A. Dressner P’20
Lisa M. Dressner P’20
Paul DuChene P’19
Ruth DuChene P’19
Monique J. Eaddy P’17
David A. Eagen P’20
Gwendolyn Eagen P’20
Linda E. Eaton P’16
Lisa A. Eisele P’20
Thomas H. Eisele P’20
Donald Elliott P’18
Catherine Elliott-Shaw P’13
Ruth L. Eshbach ’41, P’67
Jacqueline Espenhorst P’19
Karl Espenhorst P’19
Frank J. Esposito, Jr. P’17
Marlene C. Esposito P’17
David J. Falk P’16
Paul E. Farrell P’17
Jodi Feczko P’18
Betty T. Feigenbaum P’15
Seth D. Feigenbaum P’15
Lisa Fenton P’19
George M. Fida P’15
Jane I. Fida P’15
Elizabeth Fischer P’18
Susan C. Fishgold-Molishever P’15
Donna M. Fitzgerald P’17
Robert E. Fitzgerald P’17
John T. Flahart, Jr. ’78, P’86
Diana M. Flanagan P’89
Anthony M. Florio, Sr. P’20
Dolores W. Florio P’20
Paulette Flowers-Yhap P’20
Deborah L. Foss P’18
William J. Foss P’18
Ernest J. Friedman-Hill P’20
Stacia R. Friedman-Hill P’20
Monique M. Fritzinger P’18
Scott Fritzinger P’18
Lisa Fulmer P’19
Marc Fulmer P’19
Megan Fulton-Zinni P’18
John D. Gardus P’13
Linda A. Gardus P’13
Joseph Garlick P’20
Shannon Garlick P’20
MaryBeth Garman P’06, P’10
Robert A. Garman P’06, P’10
David C. Gasda P’07
Jane M. Gasda P’07
Lisa Gasser P’19
Wayne Gasser P’19
Carolyn A. Geiger P’17
Mark J. Geiger P’17
Kathleen Gereda P’19
Rodrigo Gereda P’19
Joy A. Gianolio P’16
Brian Gilpin P’20
Ceri Gilpin P’20
Mark R. Glick P’17
Teresa A. Gochal P’12
Arthur Goranson P’19
Jennifer Goranson P’19
Lori A. Granfield P’18
Timothy J. Granfield P’18
Ann P. Grez-Hughes P’16
Margaret L. Grotzinger P’17
Gary L. Group P’06
Kathy J. Group P’06
Ken Growney, Sr. P’19
Rhonda Growney P’19
George Grudberg P’18
Veronica Guerrero-Macia P’20
Jerry R. Gugger, Sr. P’18
Robin M. Gugger P’18
Peter A. Guss P’15
Alan Haas P’20
Alison Haber P’19
Carolyn W. Hanna ’62, P’90
James F Harkness, Jr. P’20
Tracy L. Harkness P’20
George G. Hartford P’18
Barbara Harvey P’20
Kenneth Harvey P’20
Mary M. Harvey P’20
Kristi M. Hauser P’20
Robert I. Hauser P’20
Paula K. Helzner P’08
Steven J. Helzner P’08
Tyrone Henry, Sr. P’18
Yolanda Henry P’18
Jule Anne D. Henstenburg P’16
Robert B. Henstenburg P’16
April R. Hertzler P’18
Daniel G. Hertzler P’18
Gerard W. Hess P’08
Maureen P. Hess P’08
Joyce Hoberman P’87
Maury Hoberman ’56, P’87
Christina E. Hodess P’17
Peter J. Hoogheem P’16, P’16
Dave Horrell P’18
Susanne Horrell P’18
Russell B. Hunt P’06
Gennaro Itri P’18
Jacqueline V. Iverson P’20
Lakisha T. Jackson P’20
David G. Janowski P’17
Jeanette M. Janowski P’17
Marie H. Jennings ’61, P’90, P’90
Vincent Jennings P’90, P’90
Diane M. Jerman P’17
Cheryl U. Johnson P’20
Cynthia S. Johnson P’07
David H. Johnson P’07
Jeffrey P. Johnson P’20
Laura Johnson P’20
Mary J. Johnson P’17, P’19
Theron O. Johnson, Jr. P’17, P’19
Todd Johnson P’20
Christopher J. Jordan P’13
Sandra L. Jordan P’13
Susan Jordan P’18
Karen Joseph P’20
Sandra L. Kabel P’20
Eileen Kalkstein P’18
Todd Kalkstein P’18
Ellen M. Kask P’07
Richard A. Kask P’07
Martin E. Katz P’15
Suzanne H. Katz P’15
Albert W. Keller III P’04
Lucille Keller P’04
Nancy A. Kenny P’17
Stephen J. Kenny P’17
William Kentsbeer III P’18
Kathleen Gaynor Keough P’08
William A. Keough, Jr. P’08
Ilya Khaytin P’19
Sophia Khaytin P’19
Jennifer M. Kibblehouse P’20
Stephen L. Kibblehouse P’20
Letitia M. King P’20
Marie B. Kisch P’16
Robert J. Kisch P’16
Joanne L. Kistler-Gruver ’60, P’87
Denise P. Klein P’20
Richard S. Klein P’20
Susan J. Knight P’00, P’05
Patricia R. Knudson P’20
Alexander P. Krasutsky III P’18, P’21
Ellen P. Krasutsky P’18, P’21
Cathy Slobodzian Kress P’12
Debra Kruk P’01
Richard Kruk P’01
Mark D. Kuller P’18
Timothy R. Kurland P’15
Vicki L. Kurland P’15
Karen L. Kynett P’17
Kenneth D. Kynett P’17
Eric S. Lagerberg P’20
Susan P. Lagerberg P’20
Debraann Lang P’13
William H. Lang P’13
John J. LaRatta P’15
Stephanie M. LaRatta P’15
Mohsen Lavasani P’19
Tolulope Lawson-John P’20
Christopher Leahy P’17
Eileen Leahy P’17
George R. Lechleitner P’12
Janet M. Lechleitner P’12
Rosemarie L. Lehner P’13
Thomas A. Lehner P’13
Blythe A. Leitz P’18
James J. Leitz P’18
Oliva Leon P’20
Michele J. Leso P’17
Robert J. Leso P’17
Millard S. Leute ’48, P’75*
Marjusz Lewandowski P’20
Michelle Lewandowski P’20
Katharine Lewis P’20
Maria V. Lewis P’20
Patrick M. Lewis P’20
Stephen Lewis P’20
Elaine Linder P’12
Robert E. Linder P’12
Ann Lionni P’15
Christopher S. Lipsett P’15
Jennifer Lipsett P’15
Joseph Livezey P’92
Suzanne M. Long P’14
Joanne MacKenzie P’18
David L. Mahaney P’09
Susan G. Mahaney ’73, P’09
Richard E. Mahoney P’99
Mark Makuc P’19
Mary Makuc P’19
Irene D. Malagari P’06
Pamela Manning ’72, P’97
Alan Marcus P’08
Barbara J. Marcus P’08
Marjorie Marenberg P’20
Colleen M. Markovitch P’17
Howard J. Markovitch P’17
Jacqueline Martin P’18
Michael T. Martin P’18
Madeline H. Matakonis P’96
Berkis Mateo P’19
Mahtab Matin P’19
Randee Matricardi P’19
Rick Matricardi P’19
Fitzroy A. Mattis P’20
Leslie M. Mattis P’20
Carol F. Matty P’02, P’05
James M. Matty P’02, P’05
Francesco A. Mazzeo ’88, P’20
Celeste Mazzone P’18
Richard McCampbell P’20
James McCartney P’18
Lisa M. McCartney P’18
Andrew McColgan P’20
Jennifer McColgan P’20
Arthur K. McCormack P’20
Mary R. McCormack P’20
W. Brian McCullough ’77, P’92, P’93, P’97
Robert Barry McDonough P’07
Kevin McGinley P’19
Susan McGinley P’19
Dorothy C. McGlynn ’80, P’09
Stephen J. McGlynn P’09
Frank W. McGuigan P’96
Joan D. McGuigan ’97, P’96
Brian McMahon P’18
Elaine R. McMahon P’18
Nancy J. McNabb P’08
Robert A. McNabb P’08
Jeffery McQueen P’19
Felice McSwiggan P’20
James J. McSwiggan, Jr. P’20
Dana L. McTamney P’20
Martin McTamney P’20
Claudine A. Meaney P’20
John E. Meaney P’20
Sharon L. Mease P’20
Catherine T. Meng P’20
Kim A. Meredith P’20
Scott C. Meredith P’20
Jay R. Merves P’16
Stephanie D. Merves P’16
Rocco J. Mesoraca, Jr. P’20
Rosa Mesoraca P’20
James H. Michener P’06
Kathleen M. Michener P’06
Eileen M. Micklos P’04
Richard P. Micklos P’04
Edgar R. Miller III P’20
Holly H. Miller P’02
Janet R. Miller P’20
Janine Miller P’14
Melanie Miller P’19
Scott Miller P’19
Stephen K. Miller ’75, P’02
Ellen L. Miron P’07
Nicholas J. Miron P’07
Jay S. Molishever P’15
Nashim Mollah P’20
Ella Molnar P’89
Antonio Montes II P’18
Teresa Montes P’18
Bonnie H. Moore P’17
David H. Moore P’17
Sharon M. Moore P’09
Thomas S. Moore P’09
Gladys Moriarty P’17
Timothy M. Moriarty P’17
Donna M. Morreale P’16
Philip R. Morreale P’16
Bonnie Motel P’20
Peter Motel P’20
Doris J. Moyer P’96, P’99
John R. Moyer P’96, P’99
Lori A. Mullarney P’19, P’21
Irene Murnane P’99
William Murnane P’99
Kenneth J. Muro P’17
Tiina S. Muro P’17
Gregory V. Murphy P’16
Sandra A. Murphy P’16
Carol S. Murray P’18
Thomas A. Murray P’18
David B. Musselman P’18
Diane Musselman P’18
David E. Myers P’18
Michele A. Myers P’18
James J. Nachazel P’20
Patricia A. Nachazel P’20
Edward G. Nelson, Jr. P’10
Tracey L. Nelson P’10
Margaret A. O’Donnell P’15
Leslie A Ohori P’17
Modupe Olafunmiloye P’18
Oladotun Olafunmiloye P’18
Tyra Orange P’20
Warren Orange P’20
Efrain Ortiz P’07
Janette Ortiz P’07
Charlene E. Ottinger P’11
Joseph G. Ottinger P’11
Kathleen M. Palazzolo P’17
Michael J. Palazzolo P’17
Abigail J. Palmisano P’11
David A. Palmisano ’84, P’11
Amy L. Parrotta P’20
Benito C. Parrotta, Jr. P’20
Bret N. Pasiuk P’17
Kris Peleg P’17
Nitzan Peleg P’17
Lynn M. Perry P’13
Nathan D. Peters P’13
Paula S. Peters P’13
Van T. Pham P’17
Hung T. Phan P’17
Anthea K Phillips P’20
Eric N. Phillips P’20
Allen Pitcher P’19
Louisa Pitcher P’19
Julia Polo P’17
Debra Powell P’19
Jeffrey Powell P’19
Robert W. Powell P’20
Paula Pupillo P’18
Salvatore Pupillo P’18
Pamela Haffner Randelman P’15
Robert E. Randelman ’81, P’15
Alice J. Rapkin P’01
Fred J. Rapkin P’01
John C. Rasmussen P’15
Holly A Revelas P’20
John V. Reynolds P’15
Rachel E. Reynolds P’15
Joseph E. Rhile, Jr. ’65, P’96
Mary E. Rhile P’96
Christian S. Ricardi P’17, P’19
Julie A. Ricardi P’17, P’19
Debbie L. Rimler P’18
Mark Rimler P’18
Lorraine A. Ripley P’04
Erleen Rivera P’17
Michelle L. Roberts P’20
Richard M. Roberts P’20
Ronald Rogers P’20
Donald W. Rose ’51, P’75, P’78
Mary M. Rose ’51, P’75, P’78
Lisa Rossi P’19
Mary K. Rourke-Duffy P’18
Rhonda D. Rowland P’13
Robert B. Rowland P’13
Carol L. Royce P’13
William L. Royce P’13
Ellen J. Ruby ’85, P’14
Robin J. Ruby ’83, P’14
Cindy L. Ruch P’18, P’20
Richard J. Ruch P’18, P’20
Elizabeth Rudy P’19
Michael Rudy P’19
Judy Russo ’63, P’01
Nicholas Russo P’01
Brian Salay P’20
Emma Salay P’20
Dana L. Salvo P’20
Paul Salvo, Jr. P’20
Elsa I. Santiago P’16
Edward J. Sawyer, Jr. P’20
Lisa M. Sawyer P’20
Lisa M. Scaramuzza P’15
Robert J. Scaramuzza P’15
Beth Schaefer P’19
Michael Schaefer P’19
Cynthia Schmidt P’19
David Schmidt P’19
John G. Schoell, Sr. P’14
Kathleen L. Schoell P’14
Edward Senkevich, Jr. P’17
Suzanne Senkevich P’17
Ronald J. Serafin P’16
Richard Shaw P’13
Patricia A. Sheppard P’06
Scott M. Sheppard P’06
Leslie Sheraden P’19
Seth Sheraden P’19
Timothy S. Shiplett P’20
Tracey J. Shiplett P’20
Anthony T. Sierzega P’15
Edward J. Sierzega, Jr. ’92, P’16
Jacqueline M. Sierzega P’15
Mary J. Sierzega P’16
Humerto F. Simoes P’20
Kimberly E. Simoes P’20
Joanne Singley P’12
Francis J. Sirch P’14
Joyce A. Sirch P’14
Donna Siter P’18
John Sjosten P’20
Laura A. Sjosten P’20
Marion Smedberg P’10
Michael Smedberg P’10
Elizabeth F. Smith ’70, P’02
James F. Smith P’16
Jan Smith P’16
Bruce Solomon P’19
Lillian Solomon P’19
Mark Sonzogni P’12
Johanna Spangenberg P’14, P’16
John W. Spangenberg P’14, P’16
Bradford S. Specht P’17
Lori L. Specht P’17*
Scott E. Springmann P’20
Trish A. Springmann P’20
Rebecca Stanley P’20
Karen M. Stasulli P’09
Michael A. Stasulli P’09
Ferne M. Steckman P’98
Ella Stewart P’20
Diana Stitt P’20
Ray E. Stitt P’20
Birgit R. Strano P’17
David J. Strano P’17
Dennis P. Stratton P’15
Patricia Stratton P’15
Thomas M. Sullivan P’17
Lesa L. Surman ’05, P’12, P’13
Michael J. Surman P’12, P’13
Claudia L. Sutton P’17
Russell L. Sutton, Jr. P’17
Patricia M. Sutton-Mazzeo P’20
Darlene Szablewski P’13
Christina Tan P’18
Shea Tan P’18
David Tirado P’20
Donald S. Todd ’58, P’88
David R. Torrence P’17
Gail V. Torrence P’17
Jessica Toscano P’20
Craig S. Tucker P’13
Phyllis K. Tucker P’13
Douglas J. Vasko P’20
Lisa M. Vasko P’20
Maria P. Velez P’17
Barbara A. Virtue P’05
Christine Volavka P’17
Joseph T. Volavka P’17
Karen M. Wagner P’20
Felicia Waldron P’18
Michael Waldron P’18
Amy Walker P’20
Matthew J. Walker P’20
Sharon K. Walker P’20
Pamela A. Walsh P’06
Jacqueline A. Waters P’14, P’14
Barbara S. Watson ’66, P’93
John N. Watson P’93
C. Paul Weaver P’10
Lynn M. Weaver P’03
Terri L. Weaver P’10
Donald Wehrs P’19
Karen Weiland ’71, P’02
Karl Weiland ’71, P’02
Tom Weishaar P’18
G. Frank Werley P’09
Merle M. Werley P’09
Laraine West P’10
Warren H. West P’10
James C. Widmaier, Sr. P’92, P’95
Joanne H. Widmaier P’92, P’95
Alison K. Wiesner P’18
Kevin W. Wiesner, Sr. P’18
Keith C. Williams P’20
Tina T. Williams P’20
Andrew M. Wolf P’16
Anne M. Wolf P’16
G. Murray Wolf P’07, P’09, P’09
Vicki I. Wolf P’07, P’09, P’09
Lorna Wood P’19
Kimberly Worthington-Kirsch P’19
Robert Worthington-Kirsch P’19
John N. Wright P’15
Lorraine M. Wright P’15
Daniel W. Yentz P’12
Laura Yentz P’12
Martha Cook Yergeau P’13
Roger R. Yergeau P’13
Eric Yhap P’20
Linda M. Yoder P’20
Thomas E. Yoder P’20
Lisa Young P’10
Randy Young P’10
Helen Anne C. Zane P’17
Martin Zane P’17
Helen H. Zartman ’64, P’93
Deane R. Zieser P’03
Michelle M. Zieser P’03
Anthony Zinni P’18
Nancy A. Zorger P’18
Robert J. Zorger, Jr. P’18

* denotes deceased